Historia

Przedsiębiorstwo Muehsam wywodzi się z rodzinnej firmy, której tradycja sięga 1954 roku. Wieloletnia obecność na rynku sprawia, że szczególną wagę przywiązujemy do długotrwałych relacji i zabiegamy o najlepszą jakość współpracy z Klientami.

Misja

Naszym celem jest wspieranie rozwoju przemysłu poprzez fachowe doradztwo techniczne oraz dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i maszynowych.

Wartości

W codziennej pracy pozostajemy wierni wartościom, które przyświecają nam od początku istnienia firmy. Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa klientów na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu urządzeń od starannie wyselekcjonowanych dostawców.

Pozycja na rynku

Obsługujemy ponad 600 klientów w kraju i Europie, co pozycjonuje firmę wśród liderów rynku. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wiodących marek i działamy dla większości gałęzi przemysłu. Posiadamy Ceryfikat Jakości TUV na usługi serwisowe.

Strategia rozwoju

Długafalowy rozwój firmy opieramy na wartościowych innowacjach z zakresu technologii, obsługi klienta, zarządzania, ochrony środowiska i BHP. Nadrzędnym celem naszej strategii jest utrzymanie pozycji lidera, oferującego coraz lepszą jakość usług dla pełnej satysfakcji klientów i pracowników.

Co nas wyróżnia?

Po wielu latach działań i obserwacji rynku możemy z całą pewnością powiedzieć, że nasza firma wyróżnia się kompleksową ofertą, pełną zaangażowania dbałością o najwyższą jakość usług oraz szczególną troską o relacje, zarówno z partnerami, jak i w zespole.